Wersja e-learningowa umożliwia przeszkolenie personelu ściśle sprecyzowanego personelu. Szkolenia BHP przez internet, zarówno z perspektywy pracodawcy, jak i pracownika niosą ze sobą wiele wymiernych korzyści:

  • oszczędność czasu – zdalne nauczanie za pośrednictwem Internetu to realizacja szkolenia w dogodnym dla uczestnika miejscu i czasie. Ponadto daje możliwość dostosowania tempa nauki do obowiązków wynikających z procesów pracy.
  • oszczędność pieniędzy – szkolący się przy swoim komputerze pracownik nie generuje kosztów związanych z dojazdem do ośrodka szkoleniowego, nie jest wyłączony z pracy przez cały dzień roboczy, natomiast koszt uruchomienia szkolenia jest porównywalny z kosztem szkolenia w formie tradycyjnej.
  • przystępna forma szkolenia- nie ma konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania – jedyne wymaganie to przeglądarka internetowa. Nowoczesne narzędzia przekazywania informacji, wykorzystujące grafiki filmy instruktażowe, ćwiczenia praktyczne oraz głos lektora, składają się na ciekawą i przyjazną multimedialną formę przekazu. Podział szkolenia na moduły zapewnia przejrzystą prezentację materiału. Quizy kończące wydzieloną tematycznie część kursu zapewniają większą efektywność szkolenia, ponieważ pozwalają na utrwalenie zdobytych informacji, a także stanowią przygotowanie do testu końcowego.

Przed wybraniem opcji zapoznaj się z cennikiem.

Szkolenia w wersji E-lerningowej;